Najlepsze jesienne gadżety

Lato w pełni, a to oznacza, że czas pomyśleć o zaopatrzeniu się w produkty przydatne podczas jesiennych spacerów i wieczorów. Wachlarz propozycji jest szeroki:  począwszy od rozwiązań do aktywnego wypoczynku w coraz chłodniejsze dni, po wyposażenie domu umilające spędzanie jesiennych wieczorów w domu.

W Sandex przedstawiamy top jesienne gadżety, które sprawdzą się jako gift dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych.

Chusta wielofunkcyjna

Chusty wielofunkcyjne to doskonały nośnik komunikacji marketingowej dostępny w pełnej kolorystyce i przy pełnej dowolności wzorów. To także gadżet mający wiele zastosowań, m.in. jako komin czy okrycie głowy. W naszej szerokiej ofercie znajdują się cienkie chusty całoroczne (Loop Classic), ale także chusty dwustronne (Double Loop), podszyte polarem (Fleece Loop)  czy z wymiennym filtrem N95 Hepa (Loop Oxygen) – doskonała propozycja dla biegaczy i fanów innych sportów na świeżym powietrzu.

Kubek termiczny/ Termos

Jesienią potrzebujemy więcej ciepła, a herbata wewnątrz kubka termicznego czy termosu będzie ciepła przez długi czas. Ten gadżet świetnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju wycieczek i w biurze.

Bluzy/ Bluza QuikFlip

Na jesienne chłodne dni uniwersalną odzieżą na co dzień jak i podczas sportowych aktywności są bluzy. Ciekawą propozycją tego tekstylnego gadżetu jest bluzo-worek Quikflip. Wyprodukowana w oparciu o opatentowaną technologię bluza zmienia się w pełni funkcjonalny plecak w kilka sekund. Jest to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych użytkowników bluz, którzy chcą być przygotowani na każdą sytuację – wszędzie tam, gdzie ich poniesie. Świetnie sprawdzi się podczas wycieczek w góry, podczas wycieczki rowerowej czy wieczornego biegania.

Szeroka paleta kolorów i motywów graficznych, które mogą pojawić się na bluzie czyni z niej świetny gadżet reklamowy. Ponieważ na tym produkcie możliwe jest umieszczenie logo Twojej firmy na przodzie lub tyle, ten nowoczesny bluzo-worek stanie się świetną wizytówką Twojej marki. Podsumowując, bluza QuikFlip to świetny gadżet użytkowy, zarówno dla wśród Twoich pracowników, jak i klientów.

Wiatrówki QF

Technologia QuikFlip znalazła zastosowanie również w wiatrówkach, które chronią przed deszczem i wiatrem podczas jesiennych wycieczek czy spacerów. Ta nowoczesna kurtka jest uniwersalnym gadżetem reklamowym, dostępnym w dowolnej grafice i ze znakowaniem Twojego logo.

Czapki

Ciekawym, użytkowym gadżetem reklamowym są czapki „beanie” – lekkie czapki dostępne w wersjach jednostronnej, dwustronnej i podszytej polarem. Propozycje w naszej ofercie są dostępne w dowolnych grafikach i pełnej gamie kolorystycznej.

Opaski

W chłodne dni głowę można chronić nie tylko czapką. Atrakcyjną propozycją są również opaski, które możesz używać na co dzień i podczas aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli szukasz oryginalnego gadżetu, dobrze sprawdzą się  elastyczne opaski z nadrukiem sublimacyjnym wykończone szwem płaskim, który zapewnia komfort podczas użytkowania.

Koce

W deszczowy wieczór przy kubku ciepłej herbaty niezbędnym dodatkiem są koce. Możliwych rozwiązań jest wiele: koce polarowe, koce sherpa czy koce z mikrofibry. Ciekawą propozycja jest koc z kapturem – wyjątkowa propozycja dla tych, którzy lubią się okryć miłym w dotyku nakryciem od stóp do głów. Koce w naszej ofercie posiadają pełną dowolność grafik i możliwość znakowania, co sprawia że są doskonałym giftem prezentowym.

Poduszki

Niezbędnym dodatkiem do wyposażenia domu i stworzenia przytulnej atmosfery są poduszki. W zależności od stylu wnętrza i przeznaczenia poduszek, do wyboru są poduszki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. To świetny nośnik dyskretnej komunikacji marketingowej, z którym użytkownik będzie miał styczność na co dzień.

Podsumowując, nadszedł czas na przygotowania do jesieni. Poszukujesz ciekawych propozycji i rozwiązań? Skontaktuj się z nami!

Przygotuj się na leżaki_2023!

Agencja reklamowa Sandex.PL przygotowuje się do sezonu 2023 już teraz! Leżaki są stałym elementem wyposażenia lokali gastronomicznych czy to w ogórkach restauracyjnych, pub’owych, plażowych czy

Czytaj więcej »

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż

Co prawda powitaliśmy dopiero wrzesień, ale zbliżający się grudzień już zobowiązuje do rozejrzenia się za świątecznymi gadżetami reklamowymi. 😊 Wachlarz produktów pełniących rolę reklamowego gadżetu

Czytaj więcej »