Sandex prezentuje rozwiązania dla HORECA podczas Festiwalu Marketingu!

Powrót do normalności po pandemii, to również powrót branży gastronomicznej do normy. Ten fakt podkreśliła firma Sandex.pl sp. z o.o. prezentując kompleksową ofertę dla jakże wizerunkowego kanału HORECA.

Sandex.pl sp. z o.o. zwraca uwagę na istotne trendy konsumenckie:

VALUE FOR MONEY

Konsumenci poszukują jakości w przystępnej cenie, a dobrej jakości elementy wyposażenia z logo własnym lub znanych marek stanowią gwarancję jakości serwisu. To również doskonały sposób na komunikację marketingową w każdym miejscu styku konsumenta z ofertą gastronomiczną.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Konsumenci preferują firmy stosujące się do standardów określających zasady wpływu na środowisko naturalne. Ten trend to nie tylko zero-waste i minimalizm. Proekologiczne rozwiązania w postaci wyrobów z przyjaznych środowisku tkanin możesz stosować zarówno w kuchni, jak i w sali restauracyjnej dzięki propozycjom firm z certyfikatem ecovadis czy OEKO-TEX.

JAKOŚĆ

Jest oczekiwana zarówno w składnikach potraw, jak i elementach wyposażenia każdego lokalu. Dlatego warto decydować się na współpracę z doświadczonymi i certyfikowanymi dostawcami rozwiązań dla HORECA, szczególnie posiadającymi certyfikat ISO 9001.

Coolery, akcesoria barmańskie, tekstylia, leżaki i wiele innych propozycji stanowiących wyposażenie wielu lokali zostało zaprezentowanych właśnie teraz. To doskonały moment, aby zaplanować z wyprzedzeniem nadchodzący sezon 2023.

Po więcej szczegółów oferty dla HORECA zapraszamy do kontaktu!

Przygotuj się na leżaki_2023!

Agencja reklamowa Sandex.PL przygotowuje się do sezonu 2023 już teraz! Leżaki są stałym elementem wyposażenia lokali gastronomicznych czy to w ogórkach restauracyjnych, pub’owych, plażowych czy

Czytaj więcej »