O NAS

Poznaj nas

 

Jesteśmy polską firmą, która powstała w 2006 roku. Zaczynaliśmy wspólną drogę od ręczników reklamowych  i jednego pracownika, budując tym samym organizację od podstaw. Obecnie produkty  sprzedajmy  nasze produkty do 20 krajów  w Europie.  Wspieramy naszych  klientów  wyborze upominków  reklamowych oraz  realizacji od projektu do dystrybucji. Wierzymy, że to co robimy ma sens, zarówno dla nas jak i naszych klientów . Zatrudniamy ponad 20-stu pracowników z którymi budujemy przyszłość firmy, a każdy z nich ma swój indywidualny wkład w rozwój marki. To co osiągnęliśmy zawdzięczamy wspólnej ciężkiej pracy, profesjonalizmowi i wzajemnemu zaufaniu.

 

NASZE WARTOŚCI

Odpowiedzialność

Rozumiemy wpływ naszych działań na współpracowników, firmę i Klientów. Odpowiedzialnie traktujemy powierzone obowiązki i dotrzymujemy zobowiązań oraz danego słowa, ponieważ wspólne zaufanie jest dla nas ważne.

Współpraca

Wsparcie i współpraca ma dla nas większą wartość niż rywalizacja. Podstawą współpracy w naszym zespole jest zaufanie i otwartość, które sobie okazujemy i nad którym pracujemy w codziennych relacjach.

Inicjatywa

Poszukujemy i jesteśmy gotowi na kreatywne i nietuzinkowe pomysły, unikalne rozwiązania i nowe sposoby działania. Staramy się stworzyć klimat motywujący naszych pracowników do innowacji i szukania nowych rozwiązań.

Zaangażowanie

Pozytywne nastawienie do naszej pracy pozwala nam stawiać przed sobą ambitne cele i możliwości do ich realizacji. Wiara w to co robimy wzmacnia nasze zaangażowanie.

Uczciwość

Jesteśmy uczciwi wobec siebie nawzajem oraz naszych Klientów. Wiemy, że uczciwość czasami wymaga od nas odwagi, ale dzięki niej budujemy stabilne relacje oparte na pełnym zaufaniu.

Radość

Osiągamy radość z bycia razem i wspólnego tworzenia firmy. Doceniamy wysiłek, działania, wyniki i pomysły wszystkich pracowników. Dzięki radości w wykonywanej pracy, wykonujemy ja coraz lepiej :).


Jak to u nas jest

Chcielibyśmy abyś poznał nas bliżej i zobaczył jak wygląda nasza praca na co dzień.

Szanujemy pracowników i ich obowiązki które mają do wykonania, dlatego też to oni mają realny wpływ na to jak jest organizowany ich dzień i rozłożone obowiązki . Każdy samodzielnie działa w swoim obszarze- to Ty jesteś odpowiedzialny za wynik i jakość swoich działań. Nie sprawdzamy każdej minuty Twojej pracy i spędzonego czasu, ufamy sobie nawzajem, i wiemy, że wykonasz ją najlepiej jak potrafisz. Jesteśmy grupą i nie tworzymy sztucznej hierarchii, najważniejsza jest partnerska współpraca i szacunek. Czy Prezes czy Specjalista, mówimy sobie na Ty i wspieramy się wzajemnie. Nasze pracownicze więzi pielęgnujemy w szczególności na wspólnych wyjazdach, które organizowane są co roku, jest to wyjątkowy czas dla Pracowników, ponieważ nie wszyscy pracujemy w biurze, i nie widujemy się na co dzień. Prezes zna nas wszystkich, zawsze ma chwilę aby Nas zaczepić i zamienić parę słów. Wiemy, że wesprze nas w trudnych momentach i wyciągnie pomocną dłoń. Chodź firma z dnia na dzień się rozrasta, staramy się nie zatracić rodzinnej atmosfery i tego, że jesteśmy tu razem.