aktualnosci
Aktualności

Cras nunc erat, egestas ac fermentum vel, ultrices eu velit. Suspendisse nec augue mollis, tincidunt magna eu, malesuada.

certyfikaty
Certyfikaty

Poszukiwanie jakości przez klientów to motywacja dla nas do tego, aby spełniać wszystkie standardy obsługi na najwyższym poziomie.

Gwarancją tego są liczne certyfikaty i przynależności do stowarzyszeń i innych organizacji.

nagrody
Nagrody

Dowodem uznania dla naszej działalności są nie tylko zaufanie i wyrazy zadowolenia naszych klientów, ale także nagrody przyznawane przez czołowe pisma czy organizacje branżowe.

Prestiżowy magazyn EPPI opublikował artykuł o laureatach swojego konkursu. Jako jedyni przedstawiciele z Polski zdobyliśmy Promotional Gift Award przyznawaną za najbardziej innowacyjne i pionierskie produkty promocyjne.

targi
Targi

Targi to stały element naszej pracy stanowiący doskonałą okazję do śledzenia trendów i najnowszych rozwiązań na rynku gadżetów reklamowych.

Jesteśmy obecni na wydarzeniach w Polsce i na najważniejszych imprezach w Europie, podczas których prezentujemy nasze nieszablonowe podejście do kompleksowej realizacji projektów i nawiązujemy nowe relacje biznesowe.