Fulfilment – nowa usługa w SANDEX.PL

SANDEX.PL to agencja reklamowa do zadań specjalnych. Jeśli choć raz spróbowałeś współpracy z nami, wiesz że powierzone projekty realizujemy od A do Z.  Nasze główne filary działalności to produkcja tekstyliów, gadżety ze znakowaniem czy import z Chin.


Wraz z rozwojem e-commerce w Polsce, agencja Sandex.pl wprowadziła do swojego portfela usługę FULFILMENT. Czym jest fulfilment?

W kontekście e-commerce i logistyki to pojęcie należy rozumieć jako kompleksową usługę realizacji zamówień. Nasze usługi w tym obszarze obejmują szereg działań prowadzących do sprawnej obsługi zamówień składanych w formule online. Fakt, że dysponujemy sporą powierzchnią magazynową w Łomiankach pod Warszawą, sprawia, że jesteśmy świetnym wyborem jeśli chodzi o sprawną i szybką realizację zleceń obejmujących konfekcjonowanie czy co-packing.

Webshop na start

Przygotowanie platformy online i systemowa konfiguracja zamówień to podstawowy element każdego webshopu. Każdy, to chce prowadzić elektroniczną sprzedaż swoich produktów musi posiadać dedykowany pod konkretny projekt sklep online. Z pełnym spokojem możesz powierzyć nam  jego przygotowanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami,  zarówno od strony infrastruktury, contentu jak i design’u.

Zamówienia do obsługi

Nie tylko stworzymy twoją platformę online. SANDEX.PL zajmuje się obsługą składanych zamówień za jej pośrednictwem. Dedykowany zespół przyjmuje i koordynuje realizację zlecenia począwszy od przetworzenia informacji o przedmiocie zamówienia po jego dostawę do zamawiającego zgodnie z rozporządzeniem ochrony danych osobowych wynikających z ustawy RODO.

Fulfilment w SANDEX.PL

Nasz magazyn znajduje się w Łomiankach pod Warszawą. Powierzchnia blisko 1000 m kw. daje ogromne możliwości i gwarantuje najwyższą jakość kompleksowej obsługi logistycznej. Fulfilment w SANDEX.PL może przyjmować różne formy:

DROPSHIPPING, w którym po stronie agencji leży magazynowanie, konfekcjonowanie i wysyłka towaru. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm lub projektów, które nie dysponują środkami, aby inwestować we własny magazyn i bardziej rozwiniętą logistykę.

CROSS-DOCKING który polega na  przepakowania produktów kupionych od producenta przed ich ponowną wysyłką. Umożliwia to tworzenie zestawów z produktów pochodzących od wielu dostawców, dodawanie ulotek lub innych próbek do podstawowego przedmiotu zamówienia, znakowanie opakowań własnym brandingiem.

FULFILMENT – ten model polega na pełnym outsourcingu obsługi zamówień do zewnętrznej firmy. Obejmuje od przetwarzanie zamówień na bieżąco przez agencję, przechowywanie produktów, kompletowanie i pakowanie produktów przez agencję a następnie ich dostawę do klienta końcowego. Zlecający fulfilment może śledzić postęp realizacji zamówienia poprzez platformę zakupową.

Korzyści z fulfilment

Najem i prowadzenie własnego magazynu jest skomplikowanym, angażującym i kosztowym przedsięwzięciem. Usługa fulfilment w SANDEX.PL to doskonałe rozwiązanie dla wewnętrznych platform zakupowych, jak i dla sklepów e-commerce. Główne korzyści z powierzenia SANDEX.PL tych usług to:

  • Brak kosztów stałych związanych z magazynowaniem i obsługą zamówień
  • Kompleksowa obsługa zamówień door-to-door
  • Wymiana danych pomiędzy webshop’em, a systemem logistycznym
  • Magazynowanie towarów w bezpiecznych warunkach, dzięki ogrzewaniu, stałej wilgotności i niepylącej posadzce.

Więcej ZA powierzeniu SANDEX.PL usług dla e-commerce można uzyskać pod adresem biuro@sandex.pl . Jeśli masz wybór, wybierz SANDEX.PL.

Przygotuj się na leżaki_2023!

Agencja reklamowa Sandex.PL przygotowuje się do sezonu 2023 już teraz! Leżaki są stałym elementem wyposażenia lokali gastronomicznych czy to w ogórkach restauracyjnych, pub’owych, plażowych czy

Czytaj więcej »

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż

Co prawda powitaliśmy dopiero wrzesień, ale zbliżający się grudzień już zobowiązuje do rozejrzenia się za świątecznymi gadżetami reklamowymi. 😊 Wachlarz produktów pełniących rolę reklamowego gadżetu

Czytaj więcej »