BusinessWoman Award 2022 dla Joanny Szandeckiej!

24 sierpnia w Regent Warsaw Hotel przy ul. Belwederskiej 23 odbyło się spotkanie przedsiębiorców z całego kraju, na którym Certyfikacja Krajowa wręczyła certyfikaty i statuetki BusinessWoman i BusinessMan Awards.

Certyfikacja Krajowa powstała w 2002 r. jako inicjatywa wspierająca mały i średni biznes w Polsce. Jej liderzy prowadzą ogólnopolskie programy promocyjne, w których wyróżniają najlepsze firmy i osoby ze świata biznesu.

Wśród nagrodzonych znalazła się CEO agencji reklamowej SANDEX.PL  SP. z o.o. Joanna Szandecka. Otrzymanie Certyfikatu to potwierdzenie spełniania najwyższych standardów w zakresie oferowanych usług przez Sandex.pl Sp. z o.o.

Wierzymy, że to wyróżnienie zwiększy możliwości rozwoju SANDEX.PL na rynku reklamowym i przyczyni się do pozyskania nowych partnerów biznesowych oraz budowania sieci kontaktów krajowych jak i międzynarodowych.

Joanna Szandecka, GRATULUJEMY! Zespół Sandex.pl!

www.sandex.pl

Przygotuj się na leżaki_2023!

Agencja reklamowa Sandex.PL przygotowuje się do sezonu 2023 już teraz! Leżaki są stałym elementem wyposażenia lokali gastronomicznych czy to w ogórkach restauracyjnych, pub’owych, plażowych czy

Czytaj więcej »