Najlepsze wakacyjne gadżety

Sezon wakacyjny już w pełni, a to oznacza, że przed nami kilka ciepłych tygodni, które możemy spędzić na wiele sposobów. Wachlarz aktywności jest szeroki, począwszy od romantycznego wypoczynku na plaży, poprzez pikniki i imprezy plenerowe, różnorodne formy aktywności sportowej czy rekreacyjnej, po zwiedzanie ciekawych miejsc.

Przedstawiamy top gadżety idealne na wakacyjne plażowanie, które sprawdzą się jako gift dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych.

  • Torby plażowe

Wyprawa na plażę odbywa się z zamysłem spędzenia kilku godzin na powietrzu. Zabieramy wiele różnych rzeczy: portfel, kremy do opalania, coś do picia i jedzenia, dobra książkę, ręczniki, zabawki, itd. W takich momentach idealnie sprawdzają się nasze torby plażowe, które możemy spersonalizować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  • Koce piknikowe

Nie tylko na plaży, ale podczas wypadu w góry czy nawet do parku świetnie sprawdzą się koce piknikowe. Nasze koce są wykończone wodoodporną podbitką i mają duże rozmiary, dzięki czemu idealnie sprawdzą się dla nawet największych grup w warunkach wymagających dobrej izolacji termicznej i nieprzepuszczania wody.

  • Poduszki , rogale

W podróży, na wyjazd w miejsce z dala od domu, ale także na plaży warto mieć poduszkę. Produkujemy poduszki w pełnej gamie kolorystycznej wykorzystując technikę druku sublimacyjnego. W naszej ofercie są też dostępne klasyczne poduszki podróżne, który zadaniem jest wsparcie odcinka szyjnego i zapobieganie bolom karku w podróży.

  • Worki

Worki sprawdzą się w wielu sytuacjach, takich jak wycieczka rowerowa czy wyjście na basen. To też doskonałe rozwiązanie na spakowanie na podróż drobnych części garderoby. Produkujemy worki z dowolnym nadrukiem na całej powierzchni i z możliwością nadruku elementów odblaskowych.

  • Parawany plażowe

Parawany plażowe to stały element wyposażenia plażowicza, który chce mieć odrobinę własnej przestrzeni podczas wypoczynku na plaży. Produkujemy parawany o różnych długościach i dowolną grafiką.

  • Chusty

Chusty wielofunkcyjne to gadżet całoroczny. Latem idealnie sprawdzi się jako ochrona głowy przed promieniami słonecznymi czy silnym wiatrem. To także świetna propozycja na wieczorne biegi czy spacery oraz przejażdżki. Nasze chusty możemy wzbogacić nadrukiem odblaskowym nawet różnorodnymi nadrukami na obu stronach chust dwuwarstwowych.

W ofercie posiadamy wiele innych letnich gadżetów. Zapraszamy do kontaktu z nami https://sandex.pl/kontakt/

Przygotuj się na leżaki_2023!

Agencja reklamowa Sandex.PL przygotowuje się do sezonu 2023 już teraz! Leżaki są stałym elementem wyposażenia lokali gastronomicznych czy to w ogórkach restauracyjnych, pub’owych, plażowych czy

Czytaj więcej »