CHINA DIRECT

Firma Sandex  oferuje nie tylko doskonałe produkty ze swoich zakładów produkcyjnych w Niemczech i Europie, ale także niezbędną wiedzę specjalistyczną do importowania artykułów promocyjnych z Dalekiego Wschodu.

Nasi pracownicy w biurach w Szanghaju i Hongkongu chętnie pomogą w bezpośredniej obsłudze transakcji importowych. Ponadto procesy pracy są łatwiejsze i zoptymalizowane dzięki bezpośrednim połączeniom z zakładami produkcyjnymi, a także z dyspozytorami i władzami lokalnymi.

Sandex oprócz własnej produkcji oferuje Państwu  import gadżetów reklamowych z Dalekiego Wschodu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z dostawcami z Dalekiego Wschodu  mamy wypracowane procedury, które są niezbędne do importu artykułów promocyjnych. 

Dla skutecznej realizacji niestandardowej produkcji potrzebne jest wykonanie poniższych kroków:

1. Projekt
Na podstawie wytycznych klienta przygotowujemy szkic produktu

 
2. Prototyp
Dzięki naszemu zespołowi graficznemu jednym ograniczeniem przy tworzeniu nowego produktu jest nasza wyobraźnia. Aby zaoszczędzić czas oraz obniżyć koszty wykonania  wzoru  przy produktach z plastiku lub metalu  na  początek  wykonujemy wydruk  3D. Dzięki tej technice możemy wprowadzać zmiany na etapie prototypu nie ponosząc dużych kosztów. Po akceptacji wydruku 3D przystępujemy do wykonania próbki przed produkcyjnej. Czas wykonania wzoru uzależniony jest od skomplikowania wzoru i trwa od 7 do 30 dni  roboczych.

 
3. Kontrola jakości na miejscu
W ramach naszego zespołu i ścisłej współpracy z firmą audytorską SGS produkcja jest sprawdzana pod kątem jakości oraz bezpieczeństwa produktu. Jako członek Sedex dużą uwagę przy wyborze dostawcy kładziemy na przestrzeganie  standardów społecznych i środowiskowych. Pierwsze sztuki z produkcji są testowane na zgodność z przepisami UE (REACH, RoHS, EN 71), dodatkowo produkt jest sprawdzany na zawartość ftalanów, ołowiu, barwników, kadmu. Dopiero po uzyskaniu pozytywnych wyników produkt jest wysyłany do naszego magazynu w Polsce.
 

4. Kontrola końcowa
Po przybyciu towarów w naszego magazynu w Łomiankach każda partia przechodzi wyrywkową  kontrolę jakości. Dzięki odpowiednim procedurom  jesteśmy w stanie zagwarantować klientowi produkt w 100 % zgodny ze  specyfikacją oraz najwyższej jakości. Z chwilą przejścia wszystkich testów jakościowych produkt jest przygotowywany do dostawy do magazynu klienta.  

Jeżeli masz jakieś pytania lub prośby, prosimy o kontakt.